logo email
fb youtube

CESTY DO SEBENejdál dojde ten, kdo jde do sebe...

SRDEČNÉ POZVÁNÍ NA PRVNÍ SPOLEČNÝ NITRO-INTRO VEČER

CESTY DO SEBE

cesta do stredu

Nejtěžší není stoupat vzhůru. Nejtěžší je dovolit si spadnout dolů. Často se zasekneme uprostřed. Doslova uvízneme v nějaké situaci. A bojíme se pohnout – co kdybychom to ještě zhoršili. Co kdybychom spadli? A my spadnout nechceme, chceme stoupat. Držíme se zuby nehty. Jenže z prostředka se začít stoupat nedá. Někdy člověk musí spadnout na dno, aby se mohl odrazit. A začít stoupat.


Milí kamarádi,
cílem večera, na který vás tímto zveme, je představit vám nad šálkem kávy náš nově vznikající projekt CESTY DO SEBE a s ním plánované akce.

SEJDEME SE VE STŘEDU 28. 1. 2015 VE 20,00 HODIN VE VINOHRADSKÉ KAVÁRNĚ BIO ZAHRADA, Belgická 33 (u náměstí Míru).

Projekt CESTY DO SEBE se zaměřuje na osobní rozvoj člověka a soustředí se především na mladé lidi narozené v letech 1984 – 1994 (hranice samozřejmě není pevně stanovená; pracujeme s lidmi jakéhokoli věku, jen dáváme velký důraz i na tuto generaci).

Pomáháme lidem hledat a nacházet vlastní cesty a sebevyjádření pomocí individuální terapie, poradenství, konzultací, tance a seminářů. Během této práce se hodně soustředíme na tělo, pocity a emoce. Nezaháníme je, nesoudíme, nepotlačujeme. Dovolíme jim prostě být. Právě skrze tělo a emoce získáváme přístup k hlubšímu podvědomí, kde jsou uloženy vzorce a přesvědčení, které ovládají náš život. Pokud je nepoznáme, nikdy nebudeme mít opravdu svobodnou volbu.

Máte někdy pocit, že se točíte v začarovaném kruhu, snažíte se vymanit ze zaběhnutých kolejí, z rodiny, ale jako byste byli na gumičce? Stále padáte zpátky…

Pojďme se společně podívat, co chceme změnit, kdo nás brzdí, a co můžeme, když odbouráme veškerá omezení? Přestaňme obviňovat společnost, rodiče, učitele, partnery, okolí… Svět kolem nás je jen odrazem světa, který si neseme uvnitř. Makrokosmos – mikrokosmos. Limity, které nás omezují, máme v sobě. Pojďme je vytahat ven a jednou provždy zahodit! A ve dvou a více se to lépe zahazuje:)

Díky vlastní zkušenosti víme, že cesta do ráje je trnitá, ale stojí zato. (Naopak cesta do pekla vede přímo, jak pravil mluvící kůň v pohádce o Bajajovi:)) Rádi vám se zdoláváním těch trnů pomůžeme. Třeba jenom změníme pohled na ty trny, třeba vám pomůžeme se odrazit a přeskočit je a třeba vám jenom dodáme odvahu vydat se skrz ně na cestu.

- „Přistupte ke kraji,“ řekl.
- „Nemůžeme, pane, bojíme se.“
- „Přistupte ke kraji,“ řekl.
- „Nemůžeme, pane, bojíme se.“
- „Přistupte ke kraji,“ řekl.
- Přistoupili ke kraji. Strčil do nich… a oni vzlétli!

Novinky

  • Mrkněte, co se skrývalo v ženě na Omské.
  • ThetaHealing®
    Přečtěte si krátkou zprávu o tom, jak jsme se léčili thétou!
  • Podívejte se, jak hodnotí druhý retreat Donna Divina účastnice: Je to úžasné. První seminář, na kterém se nemusí nic chápat hlavou :) Úžasný program, pro ženy je to vskutku DAR, perfektně uspořádáno a zorganizováno. Jste skvělí – díky!“
    Další hodnocení v referencích
  • Dejte si s námi do těla, do nosu i do duše! Hromadná povídací setkání lidí, co jdou do sebe, u kávy. PLKY s VLKY vždy 1-2 středy v měsíci.
  • Koukněte jak jsme hravě zvládli tanec s dětmi v Dlouhé

Semináře