logo email
fb youtube

CESTY DO SEBENejdál dojde ten, kdo jde do sebe...

LETNÍ TÁBOR PRO HOLKY VŠEHO DRUHU :)


10. – 14. 8. 2016


tabor

Milé přítelkyně,

rozhodly jsme se vytvořit jeden velký letní kruh.

Kruh dívek a žen, co hledají rovnováhu, soulad a radost ze života.

Nebo už to všechno našly a chtějí si to udržet, anebo zapomněly, že už to všechno dávno mají, a chtějí si vzpomenout... Anebo nás prostě chtějí vidět:)

Koná se první LETNÍ TÁBOR pro všechny hravý holky, co se nebojí poznávat samy sebe, a ženy, co se nebojí tančit s Vlčicemi:)

Na programu je moudrost i legrace, pohyb i meditace. Můžeš se těšit na SEBEPOZNÁVÁNÍ, protože "kdo nejde do sebe, ten jde proti sobě":) Na TÁBOROVÉ HRY, které tě vyvedou, možná z míry:), ale hlavně z tvé komfortní zóny. Nemine tě TANEC a pohyb všech chutí i barev. A čeká tě taky ZPÍVÁNÍ a brnknání, bubnování, bouchání na hudební nástroje. Určitě se taky ponoříš do MEDITACE, která tě zavede to tvého nitra. Těšit se můžeš i na probouzení KREATIVITY a MALOVÁNÍ, pokud si svou tvořivost kdysi uspala pod vlivem názorů okolí na tvoje výkresy otevřených a zavřených hroznýšů:) (-pokud si nečetla Malého prince, vřele doporučuju!) A čekají na tebe i PRAKTICKÁ CVIČENÍ a cenné nástroje, pomocí nichž odbouráš bloky, které ti brání prožívat život zcela svobodně a šťastně.

Vzpomeň si, že OSVOBODIT SEBE MŮŽEŠ JEN TY SAMA:)

Nadchne tě snad i TÁBOROVÝ OHEŇ, u něhož kromě buřtů a tofu spálíme všechna stará přesvědčení a nehezké masky, které jsme si nasazovaly jen proto, aby nás přijímalo okolí. Zjistíme totiž během pobytu, že jsem skvělé takové, jaké jsme, a masek netřeba:) HURÁ!

A je to opravdu letní TÁBOR, takže zahoď očekávání luxusní komnaty pro princeznu, namísto toho nadechni skromnost, zabal si tepláky a těš se na malebné útulné ubytování v nádherném poetickém nově zrekonstruovaném statku u Prahy.

Beztak největší bohatství si neseme v sobě:)

Bydlet budeme v Pohodě u Škodů (www.pohodauskodu.cz), takže v pohodě rozhodně budeme:) Pokoje jsou pro 2 - 4 osoby a jeden je pro 7 sněhurek - trpaslíky mít nebudem, budem jenom holky:). Každý pokoj má vlastní koupelnu.

PRAKTICKÉ INFORMACE:
- místo konání: statek Pohoda u Škodů, Sibřina (u Prahy)
- datum: 10. - 14. srpna 2016 (ve středu začneme večeří, v nedělí skončíme obědem)
- strava: plná penze. Jídlo zdravé, čerstvé, domácí, vegetariánské.
- cena: 4 500 Kč
- s sebou: pastelky, přezůvky, oblečení na pohyb, spacáky+karimatky kdo byste chtěly některou noc spát pod širákem (jinak netřeba, postele jsou včetně peřin), hudební nástroje


PŘIHLÁŠKY

Hlas se prosím přes email info@cestydosebe.cz. Pro více informací navštiv naše stránky www.cestydosebe.cz. V případě dotazů jsme k dispozici jak na výše uvedeném emailu, tak na telefonu 604 276 881.

Dej nám prosím vědět co nejdřív, zda se chceš zúčastnit.

Nejpozději do 20. dubna 2016.

Těšíme se na společný čas v rytmu našich krásných ženských těl

a otevřených srdcí.

Se srdečným pozdravem a heslem

"kde je smích, tam je Bůh, kde je vážnost, tam je ego."

tabor

Novinky

  • Mrkněte, co se skrývalo v ženě na Omské.
  • ThetaHealing®
    Přečtěte si krátkou zprávu o tom, jak jsme se léčili thétou!
  • Podívejte se, jak hodnotí druhý retreat Donna Divina účastnice: Je to úžasné. První seminář, na kterém se nemusí nic chápat hlavou :) Úžasný program, pro ženy je to vskutku DAR, perfektně uspořádáno a zorganizováno. Jste skvělí – díky!“
    Další hodnocení v referencích
  • Dejte si s námi do těla, do nosu i do duše! Hromadná povídací setkání lidí, co jdou do sebe, u kávy. PLKY s VLKY vždy 1-2 středy v měsíci.
  • Koukněte jak jsme hravě zvládli tanec s dětmi v Dlouhé

Semináře