logo email
fb youtube

CESTY DO SEBENejdál dojde ten, kdo jde do sebe...

divozenka

POPRADSKÁ DIVOŽENKA


- „Čím chceš být, až vyrosteš?“
- „Sama sebou.“

Daří se Ti to v každodenním životě – být sama sebou?

Když ráno vstaneš a podíváš se do zrcadla, jak se na sebe tváříš? Co si o sobě pomyslíš? Sluší Ti to? Jsi krásná? Usměješ se na sebe? Všichni lidé, které potkáváme, jsou jen naše zrcadla. Odráží nám to, co si o sobě skutečně myslíme, jaká mínění o sobě doopravdy máme.

A co další témata Tvého života?

Kolik dáváš? Umíš přijímat? Zasloužíš si lásku?

Máš se doopravdy ráda...?

Nebo co sis jako žena zakázala? Co si nedovoluješ? Smíš být taková, jaká opravdu jsi? Máš svolení dělat to, co opravdu chceš dělat?

Výchova a společnost nás nutí do hraní přijatelných her, falešných rolí, oblékání masek… až úplně zapomeneme, kdo skutečně jsme. Ztratíme samy sebe. Přijmeme řadu přesvědčení, podle kterých začneme žít, ale která nejsou naše. A nejsme to my, jen se snažíme plnit očekávání…

Pokud cítíš, že Tě téma ženství oslovuje, a láká Tě se osvobodit od všech falešných představ o tom, co to znamená být Žena, pak neváhej, poslechni svou intuici

a přijď si s námi popovídat z hloubky svého já, zničit hradby, které Ti brání v lásce, sejmout masky, které Ti nesluší, a odložit břemeno, které Tě tíží.

OSVOBOĎ svou vnitřní ženu sdílením, odpuštěním, tancem a obejmutím.

Nech se zavést meditacemi do svého nitra, kde najdeš svou sílu a energii. Možná je schovaná za zdmi nebo bloky. Ty pomocí speciálně vytvořených jednoduchých cvičení odbouráme, abychom ukrytou moc pustily ven a byly nezávislé na získávání energie zvenku.

Přijď si ZATANČITT, rozvlnit boky i svou ženskou energii. Přijď tančit tak, jako by se nikdo nedíval...

…dovol si být ŽENOU!

divozenka

A co je tedy pro to osvobození potřeba udělat? Kromě toho být sama sebou, je nutné se PŘIHLÁSIT, a pak si jen sbalit pohodlné oblečení pro den strávený pohybem, meditacemi a sdílením, do kabelky přibalit odvahu, důvěru a otevřenost, cestou ztratit ostych a přijít:)

Těšíme se na společný večer v rytmu našich krásných ženských těl a otevřených srdcí.

Vzpomeňte si, že osvobodit sebe

můžete jen vy samy:)PRAKTICKÉ INFORMACE - LETÁK ZDE


Místo konání: Poprad, SK
Datum a čas: Sobota 4. 2. 2017, 9 - 18h
Cena: 50 EUR
Více info o projektu: www.cestydosebe.cz
Kontakt: info@cestydosebe.cz
+420 604 276 881
Organizuje: Michaela Schusterová
+421 911 170 767

Novinky

  • Mrkněte, co se skrývalo v ženě na Omské.
  • ThetaHealing®
    Přečtěte si krátkou zprávu o tom, jak jsme se léčili thétou!
  • Podívejte se, jak hodnotí druhý retreat Donna Divina účastnice: Je to úžasné. První seminář, na kterém se nemusí nic chápat hlavou :) Úžasný program, pro ženy je to vskutku DAR, perfektně uspořádáno a zorganizováno. Jste skvělí – díky!“
    Další hodnocení v referencích
  • Dejte si s námi do těla, do nosu i do duše! Hromadná povídací setkání lidí, co jdou do sebe, u kávy. PLKY s VLKY vždy 1-2 středy v měsíci.
  • Koukněte jak jsme hravě zvládli tanec s dětmi v Dlouhé

Semináře