logo email
fb youtube

CESTY DO SEBENejdál dojde ten, kdo jde do sebe...

- „Čím chceš být, až vyrosteš?“
- „Sama sebou.“

Daří se Ti to v každodenním životě – být sama sebou?

Když ráno vstaneš a podíváš se do zrcadla, jak se na sebe tváříš? Co si o sobě pomyslíš? Sluší Ti to? Jsi krásná? Usměješ se na sebe?
Všichni lidé, které potkáváme, jsou jen naše zrcadla.
Odráží nám to, co si o sobě skutečně myslíme, jaká mínění o sobě doopravdy máme.

Tenhle projekt je zaměřen na všechny mámy, dcery, sestry, kamarádky, přítelkyně, partnerky, manželky, hospodyňky, milenky, starostlivé pečovatelky i divoké dračice! Ve světě ženy není malých rolí; všechny role, co hrajeme, jsou hlavní.

Co jsem si jako dívka zakázala? S jakými vzory jsem se ztotožnila? Čí život žiju? A od koho bych potřebovala svolení začít žít svůj život a žít ho se vším všudy, co ke mně patří? Co na sobě nenávidím? A co mám na sobě naopak ráda? Mám se vůbec ráda?

Vždy poslední pátek v měsíci se potkáme, abychom sdílely zkušenosti, podpořily se, objevily svou vnitřní sílu, načerpaly energii, radovaly se z toho, kým jsme, probouzely se do uvědomění, bořily hranice, kterými omezujeme svůj vlastní život, a vytančily svůj potenciál!

Hodinu a půl až dvě hodiny strávíme v pravdě a upřímnosti, masky odložíme spolu s ostychem. Během toho společného času si budeme POVÍDAT, pomocí speciálně vytvořených cvičení budeme ODHALOVAT falešná PŘESVĚDČENÍ, která jsme jako ženy přijaly nebo která jsme dostaly spolu s výchovou a věnem, aniž bychom o ně žádaly, budeme PŘEKRAČOVAT OMEZENÍ, jež jsme si samy nastavily, často pod vlivem okolního světa, a nakonec budeme také TANČIT, jelikož každá žena je v hloubi své duše nádhernou tančící vílou. Tuhle hloubku, která nás od našeho přirozeného potenciálu dělí, společně PŘEKONÁME, abychom pak vykročily světu vstříc jako silné, pevné ženy, které jsou si vědomy své hodnoty, věří si a mají se rády takové, jaké jsou.


TERMÍNY: 5.2., 6.4. a 3.6.; vždy 19 - 21 hod.
CENA: 390,- Kč
VEČEREM PROVÁZÍ: Mgr. Jana Vlková, Mgr. Tereza Vlková
MÍSTO: Centrum MAITREA, Týnská ulička 6/1064, 110 00 Praha 1
REGISTRACE:
registrace 6.4.
registrace 3.6.

Novinky

  • Mrkněte, co se skrývalo v ženě na Omské.
  • ThetaHealing®
    Přečtěte si krátkou zprávu o tom, jak jsme se léčili thétou!
  • Podívejte se, jak hodnotí druhý retreat Donna Divina účastnice: Je to úžasné. První seminář, na kterém se nemusí nic chápat hlavou :) Úžasný program, pro ženy je to vskutku DAR, perfektně uspořádáno a zorganizováno. Jste skvělí – díky!“
    Další hodnocení v referencích
  • Dejte si s námi do těla, do nosu i do duše! Hromadná povídací setkání lidí, co jdou do sebe, u kávy. PLKY s VLKY vždy 1-2 středy v měsíci.
  • Koukněte jak jsme hravě zvládli tanec s dětmi v Dlouhé

Semináře