logo email
fb youtube

CESTY DO SEBENejdál dojde ten, kdo jde do sebe...


COFFEEtherapy uvádí…

…PLKY s VLKYaneb hromadná povídací setkání nad kávou, čajem, vínem, kakaem, ječmenem atakdál


CESTY DO SEBE nikdy nespí, a tak nenechají spát ani vás. Přicházejí totiž s dalším nápadem a ten vás rozhodně probere. Zveme vás NA ŠÁLEK KÁVY. Káva (nebo kakao, čaj, svařák, pivo, víno, limo, rum) se bude podávat pravidelně vždy 1 až 2 středy v měsíci, od 19h v nějaké kavárně či čajovně. A během těchto tematických večerů si nalijeme čistého vína (nebo již zmíněného kafe), odložíme masky a vyložíme na stůl všechny svoje trumfy. A takhle odhalení, bez bariér a brnění si budeme povídat.

Hovořit. Plkat. Diskutovat. Mluvit na nějaké aktuální téma. Nevyzývám vás k tomu, abyste si přinesli pytel plný stížností na dobu, ve které žijeme. Vůbec ne. Chtěla bych, abychom se podělili o to, co nás na společnosti štve, s čím si nevíme rady, co nás přivádí k šílenství, co nás omezuje, irituje, otravuje…, a pak si řekli, co s tím můžeme dělat. Protože vždycky MÁME VOLBU s tím něco udělat. Věci venku změníme těžko, ale můžeme změnit svůj přístup k nim. Jinými slovy naše svoboda není závislá na dění kolem nás, ale na dění uvnitř nás samých. A pokud to zní moc komplikovaně, řeknu to slovy Gándhího

"Buď tou změnou, kterou chceš ve světě vidět."

Můžeme se smát i plakat, všechno je dovoleno, všechno se smí. Bude to taková HROMADNÁ TERAPIE NAD KÁVOU. Budeme sdílet své názory, dělit se o své obavy, radosti i starosti a ke konci si můžeme třeba i zameditovat. Zkrátka to bude takové víc intuitivní povídání, než debaty založené na rešerších. Nicméně je rozhodně dovoleno, ba dokonce vítáno vytasit se s nějakým článkem, který vás zaujal nebo pobouřil, a diskutovat nad ním, nebo si připravit referát, a pak ho (nebo jeho řečníka) úplně rozebrat:) Vytvoříme takové povídací kroužky lidí, co jdou do sebe.Mrkněte na PLKY S VLKY v letním podání :)

Novinky

  • Mrkněte, co se skrývalo v ženě na Omské.
  • ThetaHealing®
    Přečtěte si krátkou zprávu o tom, jak jsme se léčili thétou!
  • Podívejte se, jak hodnotí druhý retreat Donna Divina účastnice: Je to úžasné. První seminář, na kterém se nemusí nic chápat hlavou :) Úžasný program, pro ženy je to vskutku DAR, perfektně uspořádáno a zorganizováno. Jste skvělí – díky!“
    Další hodnocení v referencích
  • Dejte si s námi do těla, do nosu i do duše! Hromadná povídací setkání lidí, co jdou do sebe, u kávy. PLKY s VLKY vždy 1-2 středy v měsíci.
  • Koukněte jak jsme hravě zvládli tanec s dětmi v Dlouhé

Semináře