logo email
fb youtube

CESTY DO SEBENejdál dojde ten, kdo jde do sebe...

„Když člověk naskočí na toho správnýho koně, najednou cválá, až skoro letí… A bez pádu!“


Seminář THÉTA Léčení se odehrál, ani nevíme jak. Vzniklo to tak, že jsme daly najevo zájem o seminář THÉTA Léčení. Shabnam nám nabídla, že můžeme seminář uspořádat a zároveň ho absolvovat. A že jí stačí, když seženeme cca 5-6 lidí. Řekly jsme si, že to můžeme zkusit nabídnout. A kdyby náhodou byl zájem, začneme řešit organizační záležitosti. Zájem byl. OBROVSKÝ!

Moc jsme na to nespoléhaly, jelikož jsme daly lidem vědět pouze měsíc dopředu. Celá akce se odehrála velmi rychle a současně úplně plynule. To je tak, když jde člověk s proudem. Když plynule vstupuje do těch dveří, které se mu postupně otevírají. Nepřemýšlí. Neanalyzuje. Nepochybuje. Věří. A jde. A tak jsme zase věřily a zase šly. A dobře nám všem tak:)

Během tří dnů jsme měly asi 8 lidí a hlásili se další. Někteří s lítostí odmítali, že ale určitě příště. PÁNI! Vůbec jsme to nečekaly.

Měly jsme v plánu těch pár lidí pozvat k nám do obýváku a udělat si opravdu takový „domácí“ rodinný seminář. Doslova. Rodina se nám tedy rozrostla, bylo nás celkem 13. Ale vešli jsme se. Akorát. A byli jsme si velmi blízko; doslova:) A tahle rodinná domácí atmosféra celé léčení ještě podpořila.

Dělaly jsme tedy organizaci, administrativu, registraci, hostitelky, tlumočnice a ještě kuchařky. Kromě toho, že jsme tedy zároveň byly účastnice:)

Bylo to perfektní! I když jsme si toho naložily tolik, lidi bezvadně spolupracovali a hlavně to celé řídil Vesmír, protože, jak jsem již zmínila výš, vše plynulo, navazovalo, dělo se hladce, lehce s humorem a láskou. Nádhera!

Do metody THÉTA jsme se všichni zamilovali, a proto už se děje pokračování první březnový víkend.

Jo, když člověk trefí toho správnýho koně, najednou cválá, až skoro letí! A bez pádu;)

Díky Vesmíre!

theta

Novinky

  • Mrkněte, co se skrývalo v ženě na Omské.
  • ThetaHealing®
    Přečtěte si krátkou zprávu o tom, jak jsme se léčili thétou!
  • Podívejte se, jak hodnotí druhý retreat Donna Divina účastnice: Je to úžasné. První seminář, na kterém se nemusí nic chápat hlavou :) Úžasný program, pro ženy je to vskutku DAR, perfektně uspořádáno a zorganizováno. Jste skvělí – díky!“
    Další hodnocení v referencích
  • Dejte si s námi do těla, do nosu i do duše! Hromadná povídací setkání lidí, co jdou do sebe, u kávy. PLKY s VLKY vždy 1-2 středy v měsíci.
  • Koukněte jak jsme hravě zvládli tanec s dětmi v Dlouhé

Semináře