logo email
fb youtube

CESTY DO SEBENejdál dojde ten, kdo jde do sebe...

COFFEE THERAPY

Začalo to v kavárně.

Po cappuccinu a sachru jsme začaly trávit zjištění, že se nám oběma děje totéž: Když jdeme s kamarádkami „na kafe“, svěřují se nám ve věcech, které jiným neříkají. Samy od sebe. Bez vyzvání. Bez varování

coffeetherapy

Samo naše okolí nás postavilo do pozice vrb, které naslouchají, chápou, přikyvují, radí… a my jsme zjistily, že v této pozici obstojíme překvapivě dobře. Přejaly jsme ji a máme ji rády.

A tak vznikla setkání Coffee Therapy – kamarádské terapie nad kusem dortu.

Často se potřebujeme někomu vypovídat. Někdy potřebujeme říct věci, které nás tíží na duši, ač jsou to zdánlivé hlouposti. A přesto, že to víme – cítíme tu nutkavou touhu to vyslovit nahlas.

Mamka, taťka, nejbližší okolí se však nezdají být těmi pravými. Nechceme, aby to byl někdo z okolí. Máme strach, že klesneme v jeho očích. Jít s tím někam do poradny nám naopak přijde zbytečné.

Účelem těchto setkání není nahrazovat ti skutečné kamarády nebo se někam zahrabávat se svými starostmi a problémy. A už vůbec ti nechceme mluvit do života. Účel je očista a nezaujatá, upřímná, dobře míněná rada na základě vlastní zkušenosti – pokud o ni požádáš.

Nehodnotíme. Nesoudíme. Nasloucháme (ne jen posloucháme – skutečně vnímáme, co říkáš).

Možná v životě právě teď něco řešíš a nevíš si rady. Co kdyby tady byl někdo „cizí“ a zároveň velmi blízký? Někdo, kdo ti nabídne lžičku od čokoládové pěny, ucho pro tvé příběhy a pochopení, soucit.

Začalo to v kavárně a nad kávou to pokračuje. Nejen s našimi kamarádkami – s každým, kdo bude mít zájem. Třeba právě s tebou…

Potkej se s námi nad zákuskem a zakus:

 • Nový náhled na svoji situaci
 • Nový impulz začít řešit svou situaci
 • Sílu postavit se té osobě, které se tvé trápení týká
 • Uvědomění si pravého významu vlastních emocí

Zvládáme i pivo:-)
Terka a Irča

Novinky

 • Mrkněte, co se skrývalo v ženě na Omské.
 • ThetaHealing®
  Přečtěte si krátkou zprávu o tom, jak jsme se léčili thétou!
 • Podívejte se, jak hodnotí druhý retreat Donna Divina účastnice: Je to úžasné. První seminář, na kterém se nemusí nic chápat hlavou :) Úžasný program, pro ženy je to vskutku DAR, perfektně uspořádáno a zorganizováno. Jste skvělí – díky!“
  Další hodnocení v referencích
 • Dejte si s námi do těla, do nosu i do duše! Hromadná povídací setkání lidí, co jdou do sebe, u kávy. PLKY s VLKY vždy 1-2 středy v měsíci.
 • Koukněte jak jsme hravě zvládli tanec s dětmi v Dlouhé

Semináře