logo email
fb youtube

CESTY DO SEBENejdál dojde ten, kdo jde do sebe...

DUŠE V POHYBU je projekt, který se zaměřuje na tanec. Tak trochu jinak… Jdeme na to totiž zevnitř! To, jak se cítíme, použijeme v tanci. Vyjádříme emoce pohybem.

Kvalitu pohybu spoluvytváří naše nálada, momentální rozpoložení. Na pohybu jednou částí se vždy podílí celé tělo i psychika.

V jednotlivých tanečních cvičeních se snažím dotknout se různých témat, která řada z nás řeší. Téma v nás vyvolá pocit, který potom použijeme v tanci. Učíme se tak naslouchat tělu, následovat ho. Hlava během těchto lekcí dostává svolení vypnout… Pohyby si volíte vy, improvizujete, já vás jenom doprovázím.

tanec

Projekt v sobě zahrnuje různé možnosti navštěvování tanečních lekcí tak, aby si každý našel to, co mu sedí. Od pravidelných setkávání jednou týdně tvořících uzavřený cyklus, přes otevřené volné hodinypo několikahodinové intenzivní taneční workshopy.

Tenhle projekt má na starost vrchní tanečnice Tereza :)


OTEVŘENÉ HODINY

LÉČIVÝ TANEC – otevřené taneční večery pro dospělé

HRAVÝ TANEC – taneční hodiny pro děti od 4 let
(možno jako kurz i jako volné/otevřené hodiny)

Novinky

  • Mrkněte, co se skrývalo v ženě na Omské.
  • ThetaHealing®
    Přečtěte si krátkou zprávu o tom, jak jsme se léčili thétou!
  • Podívejte se, jak hodnotí druhý retreat Donna Divina účastnice: Je to úžasné. První seminář, na kterém se nemusí nic chápat hlavou :) Úžasný program, pro ženy je to vskutku DAR, perfektně uspořádáno a zorganizováno. Jste skvělí – díky!“
    Další hodnocení v referencích
  • Dejte si s námi do těla, do nosu i do duše! Hromadná povídací setkání lidí, co jdou do sebe, u kávy. PLKY s VLKY vždy 1-2 středy v měsíci.
  • Koukněte jak jsme hravě zvládli tanec s dětmi v Dlouhé

Semináře