logo email
fb youtube

CESTY DO SEBENejdál dojde ten, kdo jde do sebe...HRAVÝ TANEC pro děti i hravé dospělé na Jarmarku Dítě v DLOUHÉ!Popadněte své vnitřní i vnější děti a přijďte si pohrát do Dlouhé:)! Kromě představení je pro vás připraven doprovodný program, který vás doprovodí na místa do divadelního sálu. Vlastní stánek bude ve foyer mít i HRAVÝ TANEC. Pro děti jsou jako bonus připraveny rekvizity, které umocní jejich představivost během tance. Kytičky z papíru, barevné balónky, korunky pro malé i velké princezny, kouzelné hůlky víl nebo masky zvířat… Kdo bude nejlíp tančit, může si kousek tance odnést s sebou domů. Na místě bude možné vyrobit si vlastní rekvizitu a odnést si ji, aby si každý mohl zatančit, kdykoli bude chtít.a takhle to v Dlouhé proběhlo:


HRAVÝ TANEC s Terezou V DLOUHÉ

Stánek s Hravým tancem byl, musím skromně uznat, docela úspěšný.

Oproti standardním hodinám Hravého tance jsem na Jarmark připravila rekvizity, s nimiž děti mohly tančit, aby naše vílí a princeznovské tance byly o něco autentičtější… A hádám, že právě ta možnost stát se na chvílí princeznou, vílou, zvířetem nebo kytičkou přilákala děti nejvíc.

V jeden moment se ke mně nahrnulo naráz asi 10 dětí a každé z nich chtělo jinou rekvizitu. Některé chtěly kombinovat, jiné si chtěly korunky a kouzelné hůlky samy vyrábět. Nepřestává mě odzbrojovat dětská fantazie… I když se vnitřně stále cítím být tak trochu dítětem, řadu věcí jsem už evidentně zapomněla a jsem ráda, že mi je děti skrze tanec připomínají. Třeba mě nenapadlo, že by se daly kombinovat masky zvířat s kouzelnými hůlkami a korunkami, ale byla jsem vyvedena z omylu, když mi jedna malá slečna neústupně oznámila, že je kočičí víla, tudíž musí mít masku kočky i hůlku. Bavila jsem se. Užila jsem si to.

Přežila jsem. Přežily i rekvizity, a tak se staly součástí běžných hodin Hravého tance.

Jsem vděčná za zkušenost, kterou jsem získala. Děkuju za příležitost a za další šanci posunout hravý tanec zas o jedno chassé dál:)A drobnější dokumentace k vidění ZDE

Novinky

  • Mrkněte, co se skrývalo v ženě na Omské.
  • ThetaHealing®
    Přečtěte si krátkou zprávu o tom, jak jsme se léčili thétou!
  • Podívejte se, jak hodnotí druhý retreat Donna Divina účastnice: Je to úžasné. První seminář, na kterém se nemusí nic chápat hlavou :) Úžasný program, pro ženy je to vskutku DAR, perfektně uspořádáno a zorganizováno. Jste skvělí – díky!“
    Další hodnocení v referencích
  • Dejte si s námi do těla, do nosu i do duše! Hromadná povídací setkání lidí, co jdou do sebe, u kávy. PLKY s VLKY vždy 1-2 středy v měsíci.
  • Koukněte jak jsme hravě zvládli tanec s dětmi v Dlouhé

Semináře