logo email
fb youtube

CESTY DO SEBENejdál dojde ten, kdo jde do sebe...
DONNA DIVINA

23. – 27. 9. 2015, Česká republika


Krátká zpráva o proběhlém semináři…


„To, čemu housenka říká konec světa, nazývá Mistr motýlem.“

Po pětidenní plavbě na vlnách neznámého oceánu sebepoznání jsme šťastně ukotvily loď Donna Divina a vydaly se zpět do svých životů. Oproti dřívějšku jsme ale obohacené o křídla svobody, která nám cestou narostla:)

Proběhl již druhý česko-slovenský seminář o ženách, s ženami, pro ženy DONNA DIVINA. Naše posádka byla tentokrát dvojnásobná oproti poslední akci. Je vidět, že touha po osvobození roste… HURÁ! První večer vkročily do sálu plaché uzavřené nejisté ženy; poslední večer ovládla sál síla, vědomí si sebe sama, a sebejistota. Těch pět dnů bylo jako pozorovat housenku, která se postupně mění v motýla. Bojuje se svým obalem, který ji dlouho chránil, ale teď, když jí narostla křídla, je tato ochrana příliš malá a ona ví, že ji musí sundat… Je to proces, který vyžaduje sílu, trpělivost, ochotu poprat se s limity, které nám brání roztáhnout křídla… Ale ten výsledek stojí zato – zeptejte se kteréhokoli motýla:)

Cesta transformace, která začíná nenápadnou schovanou kuklou, z níž se na konci stane pestrobarevný motýl svobodně tančící po obloze před zraky celého světa. Tak takové to tedy bylo:)

Přečtěte si dojmy účastnic, jejich vnímání sebe sama před a po semináři, jejich cestu k vnitřní síle, to, jak objevily svou ženskou energii… Vše najdete v REFERENCÍCH. A potěšte si i pohledem na pár fotek božských žen…-- FOTOGALERIE --

Novinky

  • Mrkněte, co se skrývalo v ženě na Omské.
  • ThetaHealing®
    Přečtěte si krátkou zprávu o tom, jak jsme se léčili thétou!
  • Podívejte se, jak hodnotí druhý retreat Donna Divina účastnice: Je to úžasné. První seminář, na kterém se nemusí nic chápat hlavou :) Úžasný program, pro ženy je to vskutku DAR, perfektně uspořádáno a zorganizováno. Jste skvělí – díky!“
    Další hodnocení v referencích
  • Dejte si s námi do těla, do nosu i do duše! Hromadná povídací setkání lidí, co jdou do sebe, u kávy. PLKY s VLKY vždy 1-2 středy v měsíci.
  • Koukněte jak jsme hravě zvládli tanec s dětmi v Dlouhé

Semináře