logo email
fb youtube

CESTY DO SEBENejdál dojde ten, kdo jde do sebe...
CO SE SKRÝVALO V ŽENĚ tentokrát na Omské?

Aneb další z našich prima úvodních ochutnávkových večerů k tématu DONNA DIVINA.

Sobota 12. 3. 2016, Miluj svůj život - PrahaMěly jsme k dispozici celou velkou tělocvičnu a dokázaly jsme ji ovládnout. Nebylo narváno, bylo nás akorát na to, abychom ještě dokázaly udržet intimní atmosféru, v níž je možné si dovolit hloubku sebe sama. Tančily jsme, sdílely, hledaly nezdravá přesvědčení a programy, které jsme si nevědomky nainstalovaly do těla a které nám začaly bránit žít svobodně ten život, který si přejeme žít.

Ptaly jsme se sebe samy – „Co mi brání?“, „Čeho se bojím?“, „Co bych mohla ztratit?“, „Jakou mám hodnotu sama o sobě, bez toho abych se snažila pořád někomu něco dokazovat?“, „Proč si přitahuju pořád ty samé lidi do života? Proč opakuju ty samé bolestivé lekce?“

Odpovědi na otázky jsme hledaly v sobě. V hlavě, v těle, v srdci…

Uvědomily jsme si, že je na čase přestat obviňovat ty druhé a převzít odpovědnost za svůj život do svých rukou. To jediné, co doopravdy můžeme změnit, vyléčit, uzdravit, jsme my samy. A potom si začneme přitahovat nové lidi, s novými energiemi. Přestaneme přitahovat bolest, když se vzdáme příběhu a dramatu, kterým bolest nedokáže odolat. Když příběh i drama pustíme a rozhodneme se být šťastné, zranění u nás nenajdou úrodnou půdu a odejdou. A pak úplně přestanou chodit.

Zjistí, že u nás se jim nedaří:)

A tohle všechno jsme objevily, protančily, vyplakaly, a pak se rozhodly pro svobodu. Rozhodly jsme se, že máme právo na nedokonalost, na chyby, na to nevědět si vždycky rady, a přesto všechno jsme hodny lásky. Jsme v pořádku takové, jaké jsme.

A to jsme znovu protančily, aby si tohle všechno zapamatovalo i tělo. Nejen hlava.

A HURÁ! Jsme zase o něco volnější, lehčí, spokojenější a šťastnější.

ROZKVETLY JSME!

Díky všem zúčastněným, díky andělům a díky sobě:)

Nezlomné duo Jana a Tereza

Novinky

  • Mrkněte, co se skrývalo v ženě na Omské.
  • ThetaHealing®
    Přečtěte si krátkou zprávu o tom, jak jsme se léčili thétou!
  • Podívejte se, jak hodnotí druhý retreat Donna Divina účastnice: Je to úžasné. První seminář, na kterém se nemusí nic chápat hlavou :) Úžasný program, pro ženy je to vskutku DAR, perfektně uspořádáno a zorganizováno. Jste skvělí – díky!“
    Další hodnocení v referencích
  • Dejte si s námi do těla, do nosu i do duše! Hromadná povídací setkání lidí, co jdou do sebe, u kávy. PLKY s VLKY vždy 1-2 středy v měsíci.
  • Koukněte jak jsme hravě zvládli tanec s dětmi v Dlouhé

Semináře