logo email
fb youtube

CESTY DO SEBENejdál dojde ten, kdo jde do sebe...

DONNA DIVINA - o ženách, s ženami, pro ženy…


Projekt DONNA DIVINA je dílem italských terapeutek, matky a dcery, Ariane a Ninyi Schurmann. Vychází ze spojení starověkého a moderního učení. Navrací nás ke zdravému jádru ženství, ke zdroji mocné ženské síly, která dřímá v každé z nás; skrze odstranění mentálních, emocionálních a fyzických bloků nás vede k vyjádření vlastního přirozeného potenciálu v naprosté svobodě.

V běžném denním životě se neustále potýkáme s problémy a výzvami, a aniž bychom si to uvědomily, postupně ztrácíme spojení s přirozenou ženskostí, která je naším vrozeným darem a zdrojem naší síly. Smutnou pravdou je, že ženský potenciál obvykle nebývá naplněn. Když si dovolíme uniknout z reality a uchýlit se do přítomnosti žen, zažijeme hluboké a trvalé uvolnění a osvobození, které umožní naší přirozené uzdravující síle, aby převzala vládu a přivedla nás zpátky „domů“.

Tento nezapomenutelný zážitek spojuje holistické techniky, cvičení a metody NLP, energetické regenerace, tantry, emocionálního a buněčného léčení a práce s tělem a různé meditační techniky, včetně meditace v pohybu, se starobylou moudrostí ženských učitelek z celého světa.


Přečtěte si zprávu o proběhlém semináři v září 2015 v ČR.
stopy-jidlo Semináře Novinky, články Více info Holčičí kruhy Dojmy a reference

Novinky

  • Mrkněte, co se skrývalo v ženě na Omské.
  • ThetaHealing®
    Přečtěte si krátkou zprávu o tom, jak jsme se léčili thétou!
  • Podívejte se, jak hodnotí druhý retreat Donna Divina účastnice: Je to úžasné. První seminář, na kterém se nemusí nic chápat hlavou :) Úžasný program, pro ženy je to vskutku DAR, perfektně uspořádáno a zorganizováno. Jste skvělí – díky!“
    Další hodnocení v referencích
  • Dejte si s námi do těla, do nosu i do duše! Hromadná povídací setkání lidí, co jdou do sebe, u kávy. PLKY s VLKY vždy 1-2 středy v měsíci.
  • Koukněte jak jsme hravě zvládli tanec s dětmi v Dlouhé

Semináře