logo email
fb youtube

CESTY DO SEBENejdál dojde ten, kdo jde do sebe...

To jsme MY...

Bude to jízda. Jízda do sebe. S nohama nahoře a s rukama za hlavou.
Tak hlavu vzhůru. A nohy taky. JEDEEEEEM!

Přesně s takovým přístupem vznikl projekt Cesty do sebe. (Neu)stále dospívá a zraje, jako my. Vidíme ho tak, přestože v této oblasti dávno nejsme začátečníci a máme jasnou vizi. Právě proto.

V životě nemá smysl se vším čekat, až to bude dokonalé. Nemá cenu čekat „až…“ Pro spoustu z nás, zejména pokud máme sklony k perfekcionismu, takový moment nikdy nenastane. Za každým „až“ následuje nové „až“.

Je to věčná nespokojenost? Možná jen strach. Strach, že nejsme dost dobří, dost chytří, dost krásní. Strach, že nás někdo odsoudí, zavrhne, zesměšní. Strach ze selhání, zklamání, z budoucnosti. Strach, že nejsme dost.

Napadlo vás někdy se v takové situaci zastavit a říct si, jenom tak, sami pro sebe, „co bych udělal, kdybych se nebál?“ Pozorujte ten strach a uvědomujte si, nakolik ten zmetek ovládá váš život. Jak je vlastně omezující žít ve strachu. Víte, proč lidé nelétají? Protože se bojí, že spadnou.

A tak nás tu máte. Odhodlaně nakročené, rozhodnuté pokračovat.

Můžete vidět, jak se náš projekt vyvíjí. Necháme vás vidět jeho i naše nedokonalosti. Otevíráme prostor upřímnosti, do kterého vás zveme s tím, abyste i vy sundali svoje masky a mohli se otevřít, beze strachu z posuzování, odsuzování, zesměšňování.

Chcete nás poznat víc? Vydejte se po našich stopách a třeba poznáte i sebe...

medajlonky tereza jana

Novinky

  • Mrkněte, co se skrývalo v ženě na Omské.
  • ThetaHealing®
    Přečtěte si krátkou zprávu o tom, jak jsme se léčili thétou!
  • Podívejte se, jak hodnotí druhý retreat Donna Divina účastnice: Je to úžasné. První seminář, na kterém se nemusí nic chápat hlavou :) Úžasný program, pro ženy je to vskutku DAR, perfektně uspořádáno a zorganizováno. Jste skvělí – díky!“
    Další hodnocení v referencích
  • Dejte si s námi do těla, do nosu i do duše! Hromadná povídací setkání lidí, co jdou do sebe, u kávy. PLKY s VLKY vždy 1-2 středy v měsíci.
  • Koukněte jak jsme hravě zvládli tanec s dětmi v Dlouhé

Semináře